Ilyenek voltunk...- 20 történet, 20 dal
ILYENEK VOLTUNK…
20 történet. 20 dal. A ’80-as évekből.
Három nő. Három sors. Egy korszak, amit nem lehet elfelejteni.
több
ILYENEK VOLTUNK…
20 történet. 20 dal. A ’80-as évekből.
Három nő. Három sors. Egy korszak, amit nem lehet elfelejteni.
több
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az Ilyenek voltunk… egy zenés, történetekkel átszőtt nosztalgiaest, ahol Détár Enikő, Fésüs Nelly és Ladinek Judit visszarepülnek fiatalságuk egyik legszínesebb korszakába: a ’80-as évekbe.
Egy időbe, amikor ceruzával tekertük vissza a magnókazettát, amikor kincsnek számított egy Limara dezodor, és amikor a kis Polski volt a menőség netovábbja. Amikor egy dal hetekig szólt a Poptarisznya című műsorban, és minden érzelem egy kicsit hangosabb, egy kicsit őszintébb volt.
A három színésznő személyes történeteken keresztül idézi fel a korszakot: nevetnek, mesélnek, olykor vallanak is. Szerelemről, csalódásról, barátságról, álmokról és titkokról – arról, milyen volt fiatalnak lenni egy változó világban.
Az este folyamán egymást követik a korszak ikonikus slágerei – olyan dalok, amelyek egy pillanat alatt visszarepítenek a ’80-as évekbe. Többek között felcsendül az I Need a Hero (Bonnie Tyler), a What a Feeling (Irene Cara), az I Will Survive (Gloria Gaynor), a Venus (Bananarama), a Cheri Cheri Lady (Modern Talking), az It Must Have Been Love (Roxette), a Tell It to My Heart (Taylor Dayne), az If I Could Turn Back Time (Cher), valamint a Y.M.C.A. (Village People) is.
Az est során 20 személyes emlék és 20 ikonikus sláger idézi meg a ’80-as évek hangulatát.
Dalok, amelyek egy pillanat alatt visszarepítenek a suliudvarra, a tini-diszkóba, az első csókhoz vagy épp egy nagy szakítás pillanatához.
Az Ilyenek voltunk… nem egyszerű koncert.
Ez egy zenés időutazás – tele humorral, történetekkel és olyan dalokkal, amelyeket egy egész generáció dúdol még ma is.
Mert ilyenek voltunk…
És lehet, hogy egy kicsit ilyenek is maradtunk.
Egy nap, három színpad, inspiráló vendégek, fontos kérdések, nagy beszélgetések és sok-sok kapcsolódás. Ez a WMN Fesztivál reggel 10-től este 8-ig. Gyere, tölts velünk egy napot, és légy részese annak az energiának, amit csak akkor lehet átélni, amikor ennyi kíváncsi és nyitott ember találkozik egy helyen. Akik már biztosan velünk lesznek: Bálint Ádám, Bányai Judit, Borbás Marcsi, Básti Juli, Dordzsceren Csingisz, Fajgerné Dudás Andrea, Jakupcsek Gabriella, Kovalcsik Kriszti (Lustalány), Kulka János, Molnár Áron, Orvos-Tóth Noémi, Rainer-Micsinyei Nóra, Soma Mamagésa, Steigervald Krisztián, Székely Kriszta, Szentesi Éva és Szinetár Dóra.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!